top of page

Mi., 22. März

|

Webinar

Kas notika ar manu naudu 2022. gadā un ko darīt tālāk?

Nevienam nav noslēpums, ka 2022. gadā piedzīvojām strauju inflācijas kāpumu, kas kombinācijā ar vērtspapīru vērtības kritumu, patukšoja ikviena iedzīvotāju naudas maku un arī uzkrājumu vērtību.

Registration is closed
See other events
Kas notika ar manu naudu 2022. gadā un ko darīt tālāk?
Kas notika ar manu naudu 2022. gadā un ko darīt tālāk?

Time & Location

22. März 2023, 16:30 – 23. März 2023, 18:00

Webinar

About The Event

Finanšu izglītības nedēļā aicinām ikvienu interesentu uz vērtīgu diskusiju ar pieredzējušiem finanšu nozares ekspertiem.

Nevienam nav noslēpums, ka 2022. gadā piedzīvojām strauju inflācijas kāpumu, kas kombinācijā ar vērtspapīru vērtības kritumu, patukšoja ikviena iedzīvotāju naudas maku un arī uzkrājumu vērtību. Diskusijā apspriedīsim kā rīkoties šādos tirgus apstākļos, kā arī sniegsim atbildes uz šiem un citiem jautājumiem:

  • Kā pasargāt savu naudu augstas inflācijas apstākļos?
  • Ko darīt un ko pavisam noteikti nedarīt, veidojot savu ieguldījumu plānu?
  • Kāpēc aizņemšanās paliek dārgāka un aug procentu likmes?
  • Kāpēc ir svarīgi parūpēties par savu pensiju jau tagad?
  • Kāpēc pensiju plāniem bijuši zaudējumi 2022.gadā? Ar ko rēķināties turpmāk?

Ikvienam iespēja iesaistīties un uzdot savus jautājumus Diskusijas laikā būs iespēja uzdot savus jautājumus. Labākā jautājuma autors dāvanā saņems jauno latviešu valodā tulkoto starptautiski atzītā autora un investīciju eksperta Morgana Hauzela grāmatu “Naudas psiholoģija”.

Programmā:

16.00 Ivars Bergmanis, Finanšu izglītības biedrības valdes loceklis ar atklāšanas uzrunu 16.05 Klāvs Zutis, Latvijas Bankas ekonomists stāstīs par inflāciju un procentu likmēm 16.20 Andrejs Martinovs, INVL Pensiju fondi valdes priekšsēdētājs stāstīs par to, ko varam mācīties no 2022.gada notikumiem akciju un obligāciju tirgos, lai izvēlētos ienesīgākās ieguldījumu stratēģijas 16.35 Diskusija “Kas notika ar manu naudu 2022. gadā un ko darīt tālāk?”. Dalībnieki: Andrejs Martinovs (INVL Pensiju fondi valdes priekšsēdētājs), Karīna Kulberga (Swedbank Privātpersonu pārvaldes vadītāja), Klāvs Zutis (Latvijas Bankas ekonomists), Alina Zela (investīciju blogere)

Diskusiju būs iespējams vērot Finanšu izglītības biedrības Facebook lapā un LETA tiešraižu sadaļā. LINKS

Share This Event

bottom of page