top of page

Mi., 23. Feb.

|

Vebinārs

Vai investors ieguldīs uzņēmumā, ja nav skaidra ESG stratēģija?

Pasākuma laikā tiks diskutēts, vai investīcijas ilgtspējīgos uzņēmumos Baltijas reģionā pieprasa aktīvāk un cik izplatīta kļūst sociāli atbildīga ieguldīšana.

Registration is Closed
See other events
Vai investors ieguldīs uzņēmumā, ja nav skaidra ESG stratēģija?
Vai investors ieguldīs uzņēmumā, ja nav skaidra ESG stratēģija?

Time & Location

23. Feb. 2022, 14:00 – 16:00

Vebinārs

About The Event

Tiešsaites diskusija norisināsies 23. februārī no plkst.14.00 līdz 16:00, un interesenti tai varēs sekot līdzi tiešraidē gan portālā LETA, gan Finanšu izglītības biedrībasun Nasdaq Riga Facebook lapā.

Diskusijas laikā no pieredzējušiem uzņēmumiem, ekspertiem, kā arī privātiem un instuticionāliem ieguldītājiem būs iespējams uzzināt aktuālākās ESG ieguldīšanas tendences Baltijas reģionā un globāli. Tāpat tiks pārrunāts, vai akcionāri ir galvenais virzītājspēks vides, sociālās un pārvaldības (ESG) principu ieviešanā.

Pasākumu atklās konsultāciju uzņēmuma VA Purpose Ilgtspējas vadītāja Kristīne Doroško, kura stāstīs par to, cik svarīgi ir apzināties sava uzņēmuma ietekmi, par aktīvu klimata jautājumu risināšanu, CO2 kompensēšanu, bioloģiskās daudzveidības aizsargāšanas aktualitāti, kā arī citām ESG tendencēm 2022. gadā un turpmāk.

Tai sekos intervija ar Eiropā lielākā vertikāli integrētā bioloģiskās pārtikas uzņēmuma Auga Group Mārketinga un ilgtspējas direktoru Gedeminas Judzentas par to, kā lauksaimniecības uzņēmums cenšas gūt sasniegumus, uzņemoties vadību jaunu tehnoloģisko risinājumu izstrādē. Tas ļaus panākt ilgtspējīgu lauksaimniecību un piegādāt pārtiku, izturoties ar cieņu pret dabu un tās sniegtajiem resursiem.

Savukārt Jānis Libeks, Alphinox Quality partneris, vadīs paneļdiskusiju ar Aneti Vabuli, MADARA Cosmetics Ilgtspējas projektu vadītāju, Anete Pajusti, SSE Riga profesori, Elīnu Kolāti, žurnālisti, Pēteri Stepiņu, Swedbank Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības vadītāju, un Maiju Orbidāni, PwC Ilgtspējas pakalpojumu vadītāju, par uzņēmuma ESG stratēģijas pievienoto vērtību un ilgtspējas jautājumu nozīmi kā emitentu, tā arī akcionāru un investoru acīs.

Vebināra noslēgumā ar prezentāciju “Nodokļi kā būtiska ESG stratēģijas sastāvdaļa investoru acīs – globālās tendences” iepazīstinās Anete Marhele, uzņēmuma Eversheds Sutherland Bitāns Nodokļu tiesību prakses grupas vadītāja.

Share This Event

bottom of page